Multifunctionele reisrugzak voor 15'' laptop
Code: 55921
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zeefdruktransfer (Voorzijde)
- Digitale kleuren transfer (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meereizen met een rugzak voor dagelijks gebruik
Multifunctionele rugzak van 600D polyester van gerecycled plastic (RPET), gemaakt voor je dagelijkse ritme en onderweg. Hij heeft een gevoerde rug en gevoerde schouderbanden met goede ventilatie. Dat helpt het gewicht te verdelen en vermindert het warme gevoel bij langdurig gebruik. Je krijgt een hoofdvak met organizer voor kleding of accessoires, twee gevoerde vakken voor een laptop tot 15'' en meerdere extra vakken: twee voorvakken, een zijvak met snelle toegang en een antidiefstalvak. Een praktische keuze voor HR-acties, events of zakelijke reizen.
Eigenschappen
- Multifunctionele rugzak met gevoerde, ademende rug
- Gevoerde vakken voor laptop tot 15''
- Antidiefstalvak en voorvakken voor organisatie
- Brede verstelbare schouderbanden om comfortabel te dragen onderweg
Kenmerken
| Productcode: | 55921 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 27 x 41 x 19 cm |
| Gewicht: | 700 gr |
| Materiaal: | Polyester 600D RPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 36 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Opvouwbare polyester sportrugzak met hoes MiniMax
Prijs vanaf: € 2,92
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Vegan leren fietsrugzak of handtas 17'' Contempo
Prijs vanaf: € 32,10