Convertible reistas-rugzak van kunstleer en polyester
Code: 56202
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van deze rugzaktas jouw bondgenoot voor beurzen
Multifunctionele rugzaktas van kunstleer en 600D polyester, bedoeld voor onderweg tussen kantoor en reizen. Je krijgt een ruim hoofdvak met een meshvak met rits en bevestigingsbanden om de inhoud te ordenen en vast te zetten. Er is ook een grote voorvak met ritssluiting voor snelle toegang. De schouderbanden berg je op in een achtervak, zodat je hem als reistas met zijhandgrepen gebruikt. Gewatteerde rug en banden voor comfortabeler dragen. Handig voor welkomstacties, events of bedrijfspromotie.
Eigenschappen
- Convertible rugzaktas met verborgen banden en gebruik als reistas
- Hoofdvak met bevestigingsbanden en meshvak
- Ruim voorvak met ritssluiting
- Gewatteerde banden en rug voor comfortabeler dragen
Kenmerken
| Productcode: | 56202 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 30 x 50 x 18 cm |
| Gewicht: | 786.66666666667 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 240 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 53 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 15 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bedrukte rugzakken van 600D polyester School Color
Prijs vanaf: € 2,90
-
Reisrugzak met meshvakken en gevoerde handvatten Trekking
Prijs vanaf: € 3,97
-
Rugzak personaliseren met voorvak en gevoerde handvatten Colors
Prijs vanaf: € 2,70
-
Polyester rugzak met logo en vakken 15,6'' Trail
Prijs vanaf: € 19,05
-
Duurzame rugzak van hoge kwaliteit 600D polyester Masterpiece
Prijs vanaf: € 5,79
-
Rugzak met schoenenzak van 600D polyester Gymfit
Prijs vanaf: € 6,80