Aluminium styluspen met rubberen afwerking, blauwe inkt
Code: 56023
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
170
-
340
-
850
-
1700
-
3400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo in elke meeting terugkomen met een styluspen
Styluspen met een body van gerecycled aluminium en een grip met rubberen afwerking voor een constante houvast tijdens het schrijven. Bovenop zit een zwarte styluspunt voor gebruik op touchscreens. Met metalen clip en zwarte details voor een uniforme uitstraling. Schrijft met blauwe inkt, handig voor dagelijks gebruik op kantoor en in meetings. Inclusief een kenmerk van gerecycled aluminium aan de bovenkant. Een praktische keuze voor branding op beurzen, trainingen en bij de onboarding van personeel.
Eigenschappen
- Styluspen met rubberen grip voor dagelijks gebruik
- Body van gerecycled aluminium met kenmerk aan de bovenkant
- Styluspunt bovenop voor touchscreens en blauwe inkt
Kenmerken
| Productcode: | 56023 |
| Minimale afname: | 170 stuks |
| Maat: | ø1 x 14.7 cm |
| Gewicht: | 18 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 45000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 19 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo
Prijs vanaf: € 0,46
-
Bamboe touch pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,33
-
Voordelige pennen met logo en drie kleuren inkt
Prijs vanaf: € 0,34