Aluminium styluspen met bamboe drukknop en blauwe inkt
Code: 54216
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
180
-
360
-
900
-
1800
-
3600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Styluspen gemaakt van gerecycled aluminium. Met rubberen afwerking. Ontworpen met bamboe drukknop en bijpassend detail aan de bovenzijde, afgestemd op de kleur van het lichaam en metalen clip. Drukmechanisme. Inclusief embleem van gerecycled aluminium. Gerecycled aluminium is een materiaal met vrijwel oneindige recyclingmogelijkheden, zonder zijn oorspronkelijke eigenschappen te verliezen en met een lager energieverbruik in dit proces. GRS-certificering (Global Recycled Standard) garandeert de gerecycleerde oorsprong van het materiaal dat is gebruikt om het product te vervaardigen. Materialen zoals bamboe stimuleren het gebruik van natuurlijke grondstoffen en verminderen de uitstoot van verontreinigende stoffen. Bovendien komt bamboe van een zeer sterke en veelzijdige plant met snelle groei en regeneratie, waardoor het een uitstekend alternatief vormt voor traditioneel hout.
Kenmerken
| Productcode: | 54216 |
| Minimale afname: | 180 stuks |
| Maat: | ø1 x 14.2 cm |
| Gewicht: | 17.5 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium, rubberafwerking |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 49000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 23 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Aluminium stylus touch pen om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo
Prijs vanaf: € 0,46
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Bamboe touch pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,33
-
Bamboe eco pennen met chroomafwerking bedrukken Zurich Bamboo
Prijs vanaf: € 0,32