Gerecyclede aluminium pen met stylus, blauwe inkt
Code: 55988
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
145
-
290
-
725
-
1450
-
2900
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo bewegen: een pen met stylus voor events
Aluminium pen met stylus van gerecycled aluminium met drukmechanisme, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en bij events. Met drukknop, metalen clip en een punt met glanzende afwerking voor een verzorgde uitstraling tijdens meetings. De body met rubberen afwerking is ontworpen voor lasergraveren en geeft een spiegeleffect waardoor het logo extra opvalt. Inclusief kenmerk van gerecycled aluminium aan de bovenkant. Gebruikt een jumbo-vulling en schrijft met blauwe inkt, handig voor handtekeningen en snelle notities bij de receptie of op beurzen.
Eigenschappen
- Pen met stylus, drukknop en antislip rubberen body
- Body klaar voor lasergraveren met afwerking met spiegeleffect
- Metalen clip en glanzende punt, verzorgde uitstraling tijdens meetings
- Jumbo-vulling met blauwe inkt voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 55988 |
| Minimale afname: | 145 stuks |
| Maat: | ø1 x 14.1 cm |
| Gewicht: | 18 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium, rubberafwerking |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 48000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 27 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Bamboe touch pennen bedrukken met blauwe inkt, Multifunctional
Prijs vanaf: € 0,33
-
Bamboe eco pennen met chroomafwerking bedrukken Zurich Bamboo
Prijs vanaf: € 0,32