Pen van aluminium en bamboe met blauwe inkt om te graveren
Code: 39417
Elegante matte, aluminium pennen met logo en bamboe handgreep. Met metalen clip met transparante ring. De inkt is blauw.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
255
-
510
-
1275
-
2550
-
5100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Elegante pen met drukmechanisme. Hij heeft een mat aluminium ontwerp en een handgreep van bamboe. De accessoires zijn ook mat. De clip is van metaal en heeft een transparant ring. In de pen zit blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 39417 |
| Minimale afname: | 255 stuks |
| Maat: | ø1 x 14.5 cm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Materiaal: | Aluminium / Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individueel tasje (Verpakking kan variëren voor bedrukte bestellingen) |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 63000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46.5 x 18 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Aluminium stylus touch pen om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo
Prijs vanaf: € 0,46
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Bamboe touch pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,33
-
Bamboe eco pennen met chroomafwerking bedrukken Zurich Bamboo
Prijs vanaf: € 0,32