Originele pen van papier en plastic met blauwe inkt
Code: 32418
Dit is een van meest originele pennen uit onze collectie duurzame relatiegeschenken. De reclame pennen zijn gemaakt van karton, hebben een dop en touch tip.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Full colour (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Geef je pennen een natuurlijke uitstraling
Deze eco-pen van kraftpapier en plastic is een milieuvriendelijke optie die functionaliteit combineert met een natuurlijke uitstraling. De pen heeft een stylus aan de onderkant, waarmee je gemakkelijk kunt werken op al je digitale apparaten. Laat deze budgetvriendelijke pen bedrukken met je logo zodat je de perfecte giveaway hebt voor congressen, evenementen of reclamecampagnes.
Eigenschappen
- Pen van ABS-plastic en kraftpapier
- Inclusief dop
- Stylus voor touchscreen aan de onderkant
- Blauwe inkt
Waarom voor dit product kiezen?
- Dankzij het gebruik van kraftpapier is deze pen duurzamer dan andere modellen.
- De stylus aan de onderzijde maakt het gebruik op elektronische apparaten eenvoudiger.
Kenmerken
| Productcode: | 32418 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø1 x 11.5 cm |
| Gewicht: | 6 gr |
| Materiaal: | Kraftpapeer, ABS Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 18 x 39 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Aluminium stylus touch pen om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo
Prijs vanaf: € 0,46
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Bamboe touch pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,33
-
Bamboe eco pennen met chroomafwerking bedrukken Zurich Bamboo
Prijs vanaf: € 0,32