Balpen met metallic afwerking en mobielhouder en blauwe inkt
Code: 32372
Met deze metalen pennen graveren zul je je klanten zeker verrassen. De verwijderbare dop kan gebruikt worden als telefoonhouder met een handige touch tip.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Full colour (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen met metallic afwerking, touch tip en dop met telefoonhouder.
Kenmerken
| Productcode: | 32372 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø1.1 x 14.4 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 20 x 47 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Aluminium stylus touch pen om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo
Prijs vanaf: € 0,46
-
Bamboe touch pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,33
-
Voordelige pennen met logo en drie kleuren inkt
Prijs vanaf: € 0,34