Gerecyclede aluminium pen met stylus, blauwe inkt
Code: 56300
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een pen die je merk meeneemt naar elke meeting en elk event
Pen van gerecycled aluminium met softtouch afwerking, gemaakt voor comfortabel dagelijks gebruik op kantoor en tijdens meetings. Met stylusfunctie voor touchscreens zonder strepen en zwarte details voor een rustige, zakelijke uitstraling. Schrijft met blauwe inkt, geschikt voor handtekeningen, notities en interne documenten. Oppervlak is klaar voor bedrukking met het logo van je bedrijf, handig voor beurzen, trainingen of als welkomstmateriaal voor teams.
Eigenschappen
- Pen met stylus voor gebruik op papier en touchscreen
- Behuizing van gerecycled aluminium met softtouch afwerking en zwarte details
- Blauwe inkt voor notities, handtekeningen en dagelijks kantoorgebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56300 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø1 x 14.2 cm |
| Gewicht: | 17 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 35 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Bamboe touch pennen bedrukken met blauwe inkt, Multifunctional
Prijs vanaf: € 0,33
-
Bamboe eco pennen met chroomafwerking bedrukken Zurich Bamboo
Prijs vanaf: € 0,32