Aluminium gerecyclede drukknop-pen met stylus, blauwe inkt
Code: 55857
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
230
-
460
-
1150
-
2300
-
4600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Je merk bij elke vergadering aanwezig met een styluspen
Styluspen van gerecycled aluminium met drukmechanisme, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en bij evenementen. Hij heeft een metalen clip en drukknop met gun metal afwerking en een bijpassende stylus voor touchscreens. De behuizing heeft een rubberen afwerking die de grip verbetert en lasermarkering makkelijker maakt, met een strak en goed leesbaar resultaat. Inclusief een kenmerk van gerecycled aluminium aan de bovenkant. Werkt met een jumbo-vulling en schrijft met blauwe inkt, handig voor brandingacties en beurzen.
Eigenschappen
- Styluspen met drukknop en metalen clip
- Behuizing met rubberen afwerking en aanbevolen lasermarkering
- Jumbo-vulling met blauwe inkt en constante lijn
- Kenmerk van gerecycled aluminium aan de bovenkant
Kenmerken
| Productcode: | 55857 |
| Minimale afname: | 230 stuks |
| Maat: | ø1 x 14 cm |
| Gewicht: | 17 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium, rubberafwerking |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 48000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 27 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme Toptouch
Prijs vanaf: € 0,19
-
Aluminium stylus touch pen bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo Slimtouch
Prijs vanaf: € 0,46
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Bamboe touch pennen bedrukken met blauwe inkt, Multifunctional
Prijs vanaf: € 0,33
-
Bamboe eco pennen met chroomafwerking bedrukken Zurich Bamboo
Prijs vanaf: € 0,32