Elegante set balpen en roller van aluminium, blauwe inkt
Code: 56037
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk overal aanwezig zijn met een schrijfset
Set met balpen en roller van gerecycled aluminium, met een matzwart design en details met zilverkleurige afwerking. Balpen met drukmechanisme voor vlot gebruik in het dagelijks werk en roller met dop om de punt te beschermen. Beide hebben een metalen clip en schrijven met blauwe inkt, bedoeld voor een constante lijn op kantoor, tijdens meetings of bij zakelijke bezoeken. Wordt geleverd in een zwarte etui, klaar om te presenteren. Praktische optie voor welkomstacties, beurzen en merkcommunicatie in een zakelijke omgeving.
Eigenschappen
- Set balpen en roller met presentatie in zwarte etui
- Body van gerecycled aluminium met matzwarte afwerking
- Balpen met drukknop en roller met dop, metalen clip
- Schrijft met blauwe inkt voor dagelijks gebruik op kantoor en bij events
Kenmerken
| Productcode: | 56037 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø1.1 x 14.1 cm |
| Gewicht: | 69 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 9000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 33 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope set balpen en vulpotlood met blauwe inkt Color
Prijs vanaf: € 2,11
-
Roller en balpen set van metaal en koolstofvezel zwarte inkt Carbon
Prijs vanaf: € 15,09
-
Metalen sleutelhanger met PU-portemonnee en pen Executive
Prijs vanaf: € 12,26
-
Milieuvriendelijke pen en potloodset met blauwe inkt Bamboo
Prijs vanaf: € 1,12
-
Eco schrijfset met logo, balpen met zwarte inkt en potlood Wooden
Prijs vanaf: € 7,35
-
Balpen en rollerball van kurk blauwe en zwarte inkt Corticem
Prijs vanaf: € 4,32