Schrijfset met potlood en pen van gerecycled aluminium
Code: 55831
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
55
-
110
-
275
-
550
-
1100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meegaan met een schrijfset bij elke vergadering
Schrijfset van gerecycled aluminium, met een pen met blauwe inkt en een eeuwig potlood voor doorlopend schrijven. Beide hebben een drukknopmechanisme voor vlot dagelijks gebruik, met bijpassende clip en verchroomde details zodat je ze makkelijk meeneemt in een notitieboek of broekzak. Geleverd in een zwarte etui van gerecycled karton, klaar om uit te delen bij bedrijfsacties. Een praktische keuze voor beurzen, interne trainingen of als welkomstgeschenk met je logo.
Eigenschappen
- Schrijfset met pen en eeuwig potlood met drukknop
- Pen met blauwe inkt en potlood voor doorlopend schrijven
- Bijpassende clip met verchroomde details voor dagelijks gebruik
- Zwarte etui van gerecycled karton voor zakelijke uitgifte
Kenmerken
| Productcode: | 55831 |
| Minimale afname: | 55 stuks |
| Maat: | ø1.1 x 14.2 cm |
| Gewicht: | 62 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9609 10 90 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 6000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 39 x 32.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope set balpen en vulpotlood met blauwe inkt Color
Prijs vanaf: € 2,11
-
Roller en balpen set van metaal en koolstofvezel zwarte inkt Carbon
Prijs vanaf: € 15,09
-
Metalen sleutelhanger met PU-portemonnee en pen Executive
Prijs vanaf: € 12,26
-
Milieuvriendelijke pen en potloodset met blauwe inkt Bamboo
Prijs vanaf: € 1,12
-
Eco schrijfset met logo, balpen met zwarte inkt en potlood Wooden
Prijs vanaf: € 7,35
-
Balpen en rollerball van kurk blauwe en zwarte inkt Corticem
Prijs vanaf: € 4,32