Portfolio met notitieblok en magneetsluiting, A4 gelinieerde pagina’s
Code: 54037
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Centrum)

- Lasergravering (Centrum)
- Lasergravering (Op het plaatje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
A4 map gemaakt van 80% gerecycled materiaal (gerecycled polyester en gerecycled PU) en voering van gerecycled polyester (100% rPET), met magnetische sluiting voor een betere bescherming van je documenten. Inclusief een notitieblok met 80 gelinieerde pagina's, gemaakt van FSC™-gecertificeerd materiaal en andere gecontroleerde materialen. De tas heeft ook een vak voor een tablet tot 10", een vak voor een mobiele telefoon tot 6,5", drie kaartsleuven en vier elastische lussen voor veelzijdig gebruik. Een aktetas die klaar is om je alles te geven wat je nodig hebt tijdens de werkdag
Kenmerken
| Productcode: | 54037 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 24.7 x 32.3 cm |
| Gewicht: | 650 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester (RPET), gerecycled PU-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 12 91 |
| Aantal pagina's: | 40 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Portugal / Tsjechië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 53 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.057 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Zakelijke kartonnen map met notities en pen EcoStyle
Prijs vanaf: € 2,42
-
lederen portefeuille met ritssluiting OfficeStyle
Prijs vanaf: € 11,75
-
Documententas bedrukken met rekenmachine, pen en notitieblok
Prijs vanaf: € 10,40
-
Elegante map van leer met notitieblok en A4-kaarthouders Uptown
Prijs vanaf: € 10,72
-
Polyester portfolio met opbergruimte en notitieblok Workday
Prijs vanaf: € 11,58