Portfoliomap van zachte microvezel met kaarthouders
Code: 42106
Map van microvezel met metalen elastische sluiting, ontworpen voor lasergravering. Inclusief afneembaar blok van 20 pagina's, kaarthouders en pennenhouder.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (In de hoek)

- 2 Kleuren (In de hoek)

- 3 Kleuren (In de hoek)

- 4 Kleuren (In de hoek)

- Lasergravering (Op het metalen etiket)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Elegante map in heldere kleuren. Van zacht microfiber, met elastische band, metalen sluiting, speciaal ontworpen voor laserprinten. Binnenkant met notitieblok van 20 blanco vellen, 3 insteekvakken, kaarthouders en pennenhouder.
Kenmerken
| Productcode: | 42106 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 24.5 x 32 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 557 gr |
| Materiaal: | Polyester, microvezel |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 12 91 |
| Aantal pagina's: | 20 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | December 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 33.5 x 25.7 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Zakelijke kartonnen map met notities en pen EcoStyle
Prijs vanaf: € 2,42
-
lederen portefeuille met ritssluiting OfficeStyle
Prijs vanaf: € 11,75
-
Documententas bedrukken met rekenmachine, pen en notitieblok
Prijs vanaf: € 10,40
-
Elegante map van leer met notitieblok en A4-kaarthouders Uptown
Prijs vanaf: € 10,72
-
Polyester portfolio met opbergruimte en notitieblok Workday
Prijs vanaf: € 11,58