RPET-portfoliomap met magnetische sluiting en gelinieerde pagina's A4
Code: 48681
Efficiënte organisatie met deze A4 RPET documentenmap met synthetisch leren details. Inclusief notitieblok en vakken voor een professionele workflow.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
A4 conferentiemap in RPET met kunstlederen details. Voorzien van een vervangbare A4-notitieblok met 30 gelinieerde pagina's van gerecycled papier. Pennenhouder, 4 kaarthouders, 3 kleine vakken en een groot vak. Magnetische bandsluiting.
Kenmerken
| Productcode: | 48681 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 24 x 2 x 31 cm |
| Gewicht: | 550 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 15 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 26 x 33.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Zakelijke kartonnen map met notities en pen EcoStyle
Prijs vanaf: € 2,42
-
lederen portefeuille met ritssluiting OfficeStyle
Prijs vanaf: € 11,75
-
Documententas bedrukken met rekenmachine, pen en notitieblok
Prijs vanaf: € 10,40
-
Elegante map van leer met notitieblok en A4-kaarthouders Uptown
Prijs vanaf: € 10,72
-
Polyester portfolio met opbergruimte en notitieblok Workday
Prijs vanaf: € 11,58