Katoenen documentenhouder met drukknoopsluiting en bladen A4
Code: 45692
A4-formaat documenthouder van gerecycled katoenen canvas met drukknopsluiting, tabletvak, blok, pennenhouder en kaartsleuven.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Thermodruk (Op het plaatje)
- Digitale full colour transferdruk (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Onthul organisatie met onze A4-map van gerecycled canvas katoen. De gerecyclede PU-kliksluiting houdt je benodigdheden veilig opgeborgen, terwijl een tablethoes, 64 FSC-gestippelde pagina's, een pennenhouder en kaartsleuven zorgen voor functionaliteit. Alles verpakt in een individuele gerecyclede kraft doos.
Kenmerken
| Productcode: | 45692 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 24.5 x 31 x 2.5 cm |
| Gewicht: | 776 gr |
| Materiaal: | Body van 300D RPET-polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 12 91 |
| Aantal pagina's: | 64 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een doos van gerecycled kraftpapier. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 52 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.058 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Zakelijke kartonnen map met notities en pen EcoStyle
Prijs vanaf: € 2,42
-
lederen portefeuille met ritssluiting OfficeStyle
Prijs vanaf: € 11,75
-
Documententas bedrukken met rekenmachine, pen en notitieblok
Prijs vanaf: € 10,40
-
Elegante map van leer met notitieblok en A4-kaarthouders Uptown
Prijs vanaf: € 10,72
-
Polyester portfolio met opbergruimte en notitieblok Workday
Prijs vanaf: € 11,58