A4-map met rits en vakken van kunstleer
Code: 55767
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van elke meeting een merkkans met een map
Map van kunstleer met ritssluiting en A4-formaat, bedoeld voor meetings, zakelijke bezoeken en dagelijks gebruik op kantoor. Je hebt vier binnenvakken om documenten, kaartjes of notities te ordenen. Er is ook een geïntegreerde penhouder, zodat je je pen altijd bij de hand hebt. Inclusief een notitieblok met 25 blanco pagina’s om aantekeningen te maken of werkagenda’s voor te bereiden. Een praktische keuze voor HR-acties, bedrijfsevents of als uitgifte aan salesteams.
Eigenschappen
- A4-map met rits voor orde en snelle toegang
- Binnenvakken en geïntegreerde penhouder
- Notitieblok inbegrepen voor meetings, bezoeken en trainingen
Kenmerken
| Productcode: | 55767 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 26.5 x 33.2 x 3.4 cm |
| Gewicht: | 650 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| Aantal pagina's: | 25 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 540 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 35.5 x 28.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Schrijfmap met ringenband en buitenvak A4-vak
Prijs vanaf: € 11,47
-
Elegante kunstleren portefeuille met notitieblok Identity A4
Prijs vanaf: € 9,46
-
Portfolio van gerecycled materiaal met volledige ritssluiting
Prijs vanaf: € 13,20
-
Personaliseerbare schrijfmap van karton 400g/m2 A4 Eco Basic
Prijs vanaf: € 0,57
-
Zakelijke kartonnen map met notities en pen EcoStyle
Prijs vanaf: € 2,42