Notitieboek bedrukken met pen A6 gelinieerde vellen Bamboo Light
Code: 40315
Op zoek naar ecologische relatiegeschenken? Met deze bedrukte notitieboekjes met bamboe kaft, gerecycled gelinieerd papier en bijpassende pen is succes verzekerd.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de kaft)

- 2 Kleuren (Op de kaft)

- 1 Kleur (Op de pen)

- Lasergravering (Op de kaft)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
A6 notitieboekje met logo en bamboe kaft. Beschikt over 70 vellen gelinieerd gerecycled papier. Inclusief bijpassende gerecyclede balpen met PLA punt en clip en blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 40315 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14.6 x 9 cm |
| Gewicht: | 98 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| Aantal pagina's: | 70 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 23 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.027 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.82 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Goedkope kleurrijke pocket notitieboekjes A6 gelinieerd Notes
Prijs vanaf: € 0,91
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Kartonnen notitieboek in kleuren, A6 formaat, blanco pagina's
Prijs vanaf: € 0,47
-
Notitieblokken van karton en gerecycled papier B7 Journal
Prijs vanaf: € 0,33
-
A6 notitieboekjes in diverse kleuren Sketch
Prijs vanaf: € 0,73