Kartonnen notitieboek in kleuren, A6 formaat, blanco pagina's
Code: 47715
Notitieboekjes met genaaide rug, eenvoudig maar verkrijgbaar in verschillende kleuren, aanbevolen als cadeau voor deelnemers aan een evenement.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Notitieboek genaaid op de rug. Formaat A6, 40 blanco vellen van 70 g/m² met kartonnen kaft en rug met zichtbare witte stiksels. Makkelijk mee te nemen door zijn lichtheid, je kunt het altijd en overal bij je hebben, zelfs als cadeau voor een kind. Ideaal voor volledige personalisatie van de kaften.
Kenmerken
| Productcode: | 47715 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 9 x 14 x 0.5 cm |
| Gewicht: | 40.35 gr |
| Materiaal: | Karton |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 40 |
| Soort pagina: | Blanco pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27 x 31.5 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.66 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Goedkope kleurrijke pocket notitieboekjes A6 gelinieerd Notes
Prijs vanaf: € 0,91
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Notitieblokken van karton en gerecycled papier B7 Journal
Prijs vanaf: € 0,33
-
A6 notitieboekjes in diverse kleuren Sketch
Prijs vanaf: € 0,73
-
Witte kartonnen notitieboek bedrukken met logo A6 Custom
Prijs vanaf: € 0,91