Gerecycled notitieblok met ringen, A7, gelinieerde pagina's
Code: 49031
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de kaft)

- 2 Kleuren (Op de kaft)

- 3 Kleuren (Op de kaft)

- 4 Kleuren (Op de kaft)

- Doming (Op de kaft)
- Thermodruk in kleuren (Op de kaft)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Snelle ideeën noteren wordt gemakkelijk gemaakt met het Zuse gerecyclede notitieblok met pen in bijpassende kleur. Het kleine notitieblokje bevat 40 gelinieerde vellen gerecycled A7 papier, past dus goed in elke kleine of grote tas, is makkelijk vast te houden en bovendien: een duurzame keuze. Er zijn verschillende bedrukkingsopties beschikbaar om elk logo op de hardcover buitenkant weer te geven.
Kenmerken
| Productcode: | 49031 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 13.4 x 1.5 x 7.8 cm |
| Gewicht: | 63 gr |
| Materiaal: | Gerecycled papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| Aantal pagina's: | 60 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 49 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Goedkope kleurrijke pocket notitieboekjes A6 gelinieerd Notes
Prijs vanaf: € 0,91
-
Set met notitieboekje van gerecycled papier, stickers en EcoSet-pen
Prijs vanaf: € 1,40
-
Kartonnen notitieboek in kleuren, A6 formaat, blanco pagina's
Prijs vanaf: € 0,47
-
Notitieblokken van karton en gerecycled papier B7 Journal
Prijs vanaf: € 0,33
-
A6 notitieboekjes in diverse kleuren Sketch
Prijs vanaf: € 0,73