Witte porseleinen mok met halve cirkel handvat gemaakt in de EU 300ml
Code: 46133
Als je een hoogwaardige beker voor je bedrijf nodig hebt, is dit model de juiste keuze. Het ontwerp valt op door het grote handvat voor comfortabel gebruik.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom, vaatwasbestendig)

- 2 Kleuren (Rondom, vaatwasbestendig)

- 3 Kleuren (Rondom, vaatwasbestendig)

- 4 Kleuren (Rondom, vaatwasbestendig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Hoogwaardige porseleinen witte mok geproduceerd in Europa. Hoog en slank model met groot oor.
Kenmerken
| Productcode: | 46133 |
| Minimale afname: | 100 stuks |
| Maat: | ø7.3 x 10.6 cm |
| Gewicht: | 264 gr |
| Materiaal: | Porselein |
| Capaciteit: | 300 ml |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Magnetronbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | Polen |
| Intrastat code: | 6911 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 864 stuks |
| Tussenverpakking:: | 12 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 73 x 37 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.113 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 54 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope witte mokken laten bedrukken 300ml Basic Plus
Prijs vanaf: € 1,60
-
RVS mok bedrukken met karabijnhaak in kleur 220ml Metalhook
Prijs vanaf: € 2,39
-
Gekleurde plastic mokken personaliseren van 300 ml Essential
Prijs vanaf: € 0,75
-
Goedkope keramische bedrukte mok 300ml Basic Colors
Prijs vanaf: € 2,08
-
Keramische mok bedrukken met tekst 330ml Basic Colorful
Prijs vanaf: € 1,68
-
Goedkope witte keramische mokken met logo 330ml Basic Economy
Prijs vanaf: € 1,31