Gekleurde plastic mokken personaliseren van 300 ml Essential
Code: 39183
Best seller
Herbruikbare mok van PP kunststof . Inhoud 300 ml.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Herbruikbare mok van PP kunststof . Inhoud 300 ml.
Kenmerken
| Productcode: | 39183 |
| Maat: | 10 x 8.5 cm |
| Gewicht: | 71 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Capaciteit: | 300 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2021 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 41 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.064 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope witte mokken laten bedrukken 300ml Basic Plus
Prijs vanaf: € 1,60
-
RVS mok bedrukken met karabijnhaak in kleur 220ml Metalhook
Prijs vanaf: € 2,39
-
Goedkope keramische bedrukte mok 300ml Basic Colors
Prijs vanaf: € 2,08
-
Keramische mok bedrukken met tekst 330ml Basic Colorful
Prijs vanaf: € 1,68
-
Goedkope witte keramische mokken met logo 330ml Basic Economy
Prijs vanaf: € 1,31
-
Dubbelwandige stalen mok bedrukken van 300 ml Metal Colors
Prijs vanaf: € 3,12