Witte porseleinen mok met groot driehoekig handvat made in de EU 270ml
Code: 46131
Deze conische witte beker valt op door zijn kwaliteit, geproduceerd in Europa. Als je een professionele uitstraling wilt overbrengen, geef dan dit cadeau.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom, vaatwasbestendig)

- 2 Kleuren (Rondom, vaatwasbestendig)

- 3 Kleuren (Rondom, vaatwasbestendig)

- 4 Kleuren (Rondom, vaatwasbestendig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Witte porseleinen conische design mok, geproduceerd in Europa. Past perfect bij de kop en schotels 'Firenze' en 'Milano' om zo een set te creëren.
Kenmerken
| Productcode: | 46131 |
| Minimale afname: | 100 stuks |
| Maat: | ø8 x 9.8 cm |
| Gewicht: | 235 gr |
| Materiaal: | Porselein |
| Capaciteit: | 270 ml |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Magnetronbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | Polen |
| Intrastat code: | 6911 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 864 stuks |
| Tussenverpakking:: | 12 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33.5 x 27 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.64 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope witte mokken laten bedrukken 300ml Basic Plus
Prijs vanaf: € 1,60
-
RVS mok bedrukken met karabijnhaak in kleur 220ml Metalhook
Prijs vanaf: € 2,39
-
Gekleurde plastic mokken personaliseren van 300 ml Essential
Prijs vanaf: € 0,75
-
Goedkope keramische bedrukte mok 300ml Basic Colors
Prijs vanaf: € 2,08
-
Keramische mok bedrukken met tekst 330ml Basic Colorful
Prijs vanaf: € 1,68
-
Goedkope witte keramische mokken met logo 330ml Basic Economy
Prijs vanaf: € 1,31