Keramische mok met matte afwerking en ongeglazuurde voet
Code: 55780
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo in elke pauze terugkomen met een mok
Keramische mok met een inhoud van 350 ml en een matte buitenafwerking die elke dag een rustige, sobere uitstraling geeft. De ongeglazuurde voet zorgt voor meer grip en voegt een opvallend detail toe op tafel of bureau. Het oppervlak is bedoeld voor bedrukking met je logo, handig in bedrijfskantines, vergaderruimtes of op werkplekken. Fijn formaat voor koffie, thee of infusies, met een consistente uitstraling bij elk gebruik. Praktisch voor interne campagnes, onboarding van medewerkers of doorlopende merkacties op kantoor.
Eigenschappen
- Keramische mok met matte buitenkant en prettige feel
- Ongeglazuurde voet voor een opvallend detail op tafel
- Inhoud 350 ml voor koffie, thee en infusies op kantoor
- Geschikt voor bedrukking en dagelijks gebruik in zakelijke omgevingen
Kenmerken
| Productcode: | 55780 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | ø8.6 x 8.7 cm |
| Gewicht: | 310 gr |
| Materiaal: | Keramiek |
| Capaciteit: | 350 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6912 00 20 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1152 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 39 x 22 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS mok bedrukken met karabijnhaak in kleur 220ml Metalhook
Prijs vanaf: € 2,39
-
Dubbelwandige stalen mok bedrukken van 300 ml Metal Colors
Prijs vanaf: € 3,12
-
Goedkope witte keramische mokken met logo 330ml Basic Economy
Prijs vanaf: € 1,31
-
Keramische mok met matte afwerking in levendige kleuren 75ml
Prijs vanaf: € 2,45
-
Keramische mok met matte afwerking in levendige kleuren 270ml
Prijs vanaf: € 2,76
-
Gekleurde plastic mokken personaliseren van 300 ml Essential
Prijs vanaf: € 0,75