Bamboe keukenplank met compact koe-design
Code: 55774
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Lasergravering (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat jouw merk de keuken in sluipen met deze keukenplank
Bamboe keukenplank met een origineel ontwerp in de vorm van een koe, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor of thuis. Het oppervlak voelt glad aan en laat je voedsel snijden en presenteren met een stabiele steun. Je maakt hem makkelijk schoon en door het formaat berg je hem zonder gedoe op in lades of op planken. Praktische optie om je logo aan te brengen en te gebruiken als bedrijfsattentie bij loyaliteitsacties, interne evenementen of welkomstcampagnes.
Eigenschappen
- Bamboe keukenplank met koe-design voor dagelijks gebruik
- Glad oppervlak, makkelijk schoon te maken na het snijden en serveren van voedsel
- Compact formaat om in lades of op planken op te bergen zonder ruimte te nemen
Kenmerken
| Productcode: | 55774 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | 29.8 x 20 x 1 cm |
| Gewicht: | 308 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 11 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2430 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 31.5 x 20.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bamboe keukenplank met gestanst gat in de hoek
Prijs vanaf: € 1,38
-
Rechthoekige bamboeplank voor kaas, vleeswaren en patés Parmesano
Prijs vanaf: € 2,82
-
Kleine snijplank met gat om cadeau te geven aan klanten Small
Prijs vanaf: € 1,60
-
Acaciahouten serveerplank met handvat en PU-koord
Prijs vanaf: € 2,90
-
Bamboe keukenplank met gestanst gat in de hoek
Prijs vanaf: € 1,38
-
Klein formaat snijpnaken bedrukken voor kokbedrijven Chef
Prijs vanaf: € 1,94