Bamboe keukenplank met gestanst gat in de hoek
Code: 42024
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van een keukenplank een detail waar iedereen van geniet
Bamboe keukenplank met een praktisch gestanst gat. Zo kun je hem makkelijk vastpakken en ophangen in de keuken. Het oppervlak is geschikt voor dagelijkse taken zoals snijden, hakken of het presenteren van eten. Het helpt je werkplek netjes te houden. Het eenvoudige formaat past in professionele omgevingen, van kantoren met een eetruimte tot eventlocaties met catering. Ook interessant om te bedrukken met een logo voor welkomstacties, beurzen of als relatiegeschenk.
Eigenschappen
- Bamboe keukenplank met gestanste grip voor ophangen
- Oppervlak geschikt om dagelijks te snijden, hakken of te serveren
- Praktisch formaat voor kookliefhebbers of culinaire events
Kenmerken
| Productcode: | 42024 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 15.3 x 1 x 20 cm |
| Gewicht: | 195 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 11 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 21 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Rechthoekige bamboeplank voor kaas, vleeswaren en patés Parmesano
Prijs vanaf: € 2,82
-
Traditionele houten smalle snij- en serveerplank Slim
Prijs vanaf: € 2,58
-
Groot formaat snijplank met logo Granchef
Prijs vanaf: € 4,44
-
Kaasplankenset van acaciahout met mes bedrukken
Prijs vanaf: € 5,72
-
Eikenhouten snijplank met ingezet hoekhandvat
Prijs vanaf: € 14,79
-
Bamboe keukenplank met gestanst gat in de hoek
Prijs vanaf: € 1,38