Bamboe keukenplank in vorm van varken en ophanggat
Code: 55773
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Lasergravering (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk in de keuken blijven met een keukenplank
Bamboe keukenplank met een origineel biggetje-design, bedoeld voor dagelijks gebruik in de keuken en voor eenvoudige presentaties. Er zit een ophanggat in, zodat je hem binnen handbereik kunt houden en ruimte bespaart als je hem niet gebruikt. Het oppervlak is glad, snel schoon te maken en handig om op te snijden en te serveren. Door het formaat werkt hij goed als attentie bij welkomstacties, loyaliteitscampagnes of zakelijke geschenken voor merken in voeding en horeca.
Eigenschappen
- Bamboe keukenplank met opvallend biggetje-design
- Ophanggat om netjes op te bergen in de keuken
- Glad oppervlak, makkelijk schoon te maken na dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 55773 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | 29.8 x 20 x 1 cm |
| Gewicht: | 308 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 11 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2430 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 31.5 x 20.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bamboe keukenplank met gestanst gat in de hoek
Prijs vanaf: € 1,38
-
Rechthoekige bamboeplank voor kaas, vleeswaren en patés Parmesano
Prijs vanaf: € 2,82
-
Kleine snijplank met gat om cadeau te geven aan klanten Small
Prijs vanaf: € 1,60
-
Acaciahouten serveerplank met handvat en PU-koord
Prijs vanaf: € 2,90
-
Bamboe keukenplank met gestanst gat in de hoek
Prijs vanaf: € 1,38
-
Klein formaat snijpnaken bedrukken voor kokbedrijven Chef
Prijs vanaf: € 1,94