Set luchtdichte lunchboxen met deksel-snijplank Black & Blum 1L
Code: 55724
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergraveren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat jouw merk elke pauze meegaan met deze set bakjes
Set roestvrijstalen bakjes met een totaal volume van 1000ml. Gemaakt voor snelle maaltijden op kantoor of onderweg. Inclusief twee bakjes van 500ml. 100% luchtdicht. En een verschuifbare RVS-scheider om ingrediënten makkelijk gescheiden te houden. Het bamboe deksel werkt ook als snijplank en bewaart een geïntegreerde vork om overal te kunnen eten. Ontwikkeld samen met Sara Kiyo Popowa (Bento Power). Bevat vijf exclusieve recepten. Handig als zakelijk cadeau voor teams, events of welzijnscampagnes.
Eigenschappen
- Set luchtdichte bakjes met geïntegreerde verschuifbare scheider
- Bamboe deksel dat ook als plank dient en een verborgen vork bewaart
- Twee RVS-bakjes van elk 500ml
- Bevat vijf exclusieve recepten die voor de set zijn gemaakt
Kenmerken
| Productcode: | 55724 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 18.5 x 9.7 x 12 cm |
| Gewicht: | 510 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal, Bamboe |
| Capaciteit: | 1 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Black & Blum |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Tussenverpakking:: | 4 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45.6 x 41 x 30.2 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.056 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 16 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Lunchbox van gerecycled roestvrij staal met zijsluiting 750 ml
Prijs vanaf: € 5,73
-
Gerecyclede en luchtdichte lunchbox met zijsluitingen EasyLunch
Prijs vanaf: € 2,04
-
Vierkant gerecycled snacktasje met sluiting Sandwich RPET
Prijs vanaf: € 1,32
-
Broodtrommels bedrukken inclusief bestek 700ml TakeAway Small
Prijs vanaf: € 2,71
-
Lunchbox met bamboe deksel bedrukken met logo 1L Mix Bamboo
Prijs vanaf: € 3,68
-
Roestvrijstalen lunchbox met bamboe bestek 600ml Noordwegen
Prijs vanaf: € 5,87