Opvouwbare lunchbox met doorschijnend deksel 1,2 L
Code: 56044
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de bovenkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van je lunchpauze een merk-moment met een lunchbox
Opvouwbare lunchbox van hoogwaardig siliconen met een stevige, doorschijnende kunststof deksel en veiligheidssluiting. De flexibele body met matte afwerking kun je indrukken om ruimte te besparen en hem makkelijk op te bergen in lades, kluisjes of rugzakken. Inhoud: 1200 ml, geschikt voor complete maaltijden op kantoor of onderweg. BPA-vrij product (bisfenol A) met Food Grade-markering op de onderzijde. Een praktische optie voor interne welzijnscampagnes, HR-acties of relatiegeschenken met logo.
Eigenschappen
- Opvouwbare lunchbox met veiligheidssluiting en doorschijnend deksel
- Flexibele body met matte afwerking om compacter op te bergen
- BPA-vrij (bisfenol A) en met Food Grade-markering op de onderzijde
Kenmerken
| Productcode: | 56044 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | 21 x 3 x 14 cm |
| Gewicht: | 274 gr |
| Materiaal: | Siliconen |
| Capaciteit: | 1.2 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1440 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 35.5 x 23.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Lunchbox van gerecycled roestvrij staal met zijsluiting 750 ml
Prijs vanaf: € 5,73
-
Gerecyclede en luchtdichte lunchbox met zijsluitingen EasyLunch
Prijs vanaf: € 2,04
-
Vierkant gerecycled snacktasje met sluiting Sandwich RPET
Prijs vanaf: € 1,32
-
Broodtrommels bedrukken inclusief bestek 700ml TakeAway Small
Prijs vanaf: € 2,71
-
Lunchbox met bamboe deksel bedrukken met logo 1L Mix Bamboo
Prijs vanaf: € 3,68
-
Roestvrijstalen lunchbox met bamboe bestek 600ml Noordwegen
Prijs vanaf: € 5,87