Mini plastic lunchbox met dubbele compartimenten 420 ml Mepal Ellipse
Code: 54409
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- 1 Kleur (Rondom)

- Full colour bedrukking (Op de kaft)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Ellipse Mini-lunchpot is ideaal voor verschillende snacks, zoals yoghurt met muesli of soep met croutons. Dankzij de twee slimme compartimenten in één stevige container blijven je ingrediënten netjes gescheiden. Door het compacte formaat past hij gemakkelijk in je schooltas voor een snelle en handige maaltijd. Het bovenste transparante bakje heeft een inhoud van 120 ml, perfect voor zo’n 50 gram muesli of fruit, en het onderste bakje biedt 300 ml ruimte. Lekvrij, vaatwasmachinebestendig en volledig BPA-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 54409 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 12.8 x Ø 9.1 cm |
| Gewicht: | 330 gr |
| Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Capaciteit: | 120 ml |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Merk: | Mepal |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 29 x 41 x 15 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Lunchbox met bamboe deksel bedrukken met logo 1L Mix Bamboo
Prijs vanaf: € 3,68
-
Broodtrommel van staal met anti-lekgespen bedrukken 750ml Robust
Prijs vanaf: € 7,35
-
Hermetische stalen lunchbox met bamboe deksel 800ml Scandi
Prijs vanaf: € 5,74
-
Lunchbox met logo 1,2L Inox Space
Prijs vanaf: € 8,02
-
Vierkant gerecycled snacktasje met sluiting Sandwich RPET
Prijs vanaf: € 1,32
-
Gerecyclede en luchtdichte lunchbox met zijsluitingen EasyLunch
Prijs vanaf: € 2,04