Lunchbox van gerecycled roestvrij staal met elastische band 750ml
Code: 55743
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergraveren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een lunchbox die jouw merk meeneemt naar kantoor en daarbuiten
RVS-lunchbox voor elke dag buitenshuis. Met een elastische band die het deksel tijdens het vervoeren op zijn plek houdt. Handig voor koude of lauwwarme maaltijden. Makkelijk met de hand schoon te maken. Niet geschikt voor magnetron of vaatwasser. Niet bedoeld voor vloeistoffen, omdat hij niet lekdicht is. Met RCS-certificering (Recycled Claim Standard), die de traceerbaarheid van gerecyclede materialen in de toeleveringsketen bevestigt. Handig voor de bedrijfskantine, interne events of merchandising met logo.
Eigenschappen
- RVS-lunchbox met elastische band om vast te zetten
- Inhoud 7500ml voor complete maaltijden tijdens een werkdag
- RCS-certificering (Recycled Claim Standard) voor gerecyclede materialen
- Niet geschikt voor vloeistoffen, magnetron of vaatwasser; met de hand afwassen
Kenmerken
| Productcode: | 55743 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 16.7 x 12.3 x 5.6 cm |
| Gewicht: | 313 gr |
| Materiaal: | |
| Capaciteit: | 750 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Tussenverpakking:: | 15 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41.5 x 39.5 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.077 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Lunchbox van gerecycled roestvrij staal met zijsluiting 750 ml
Prijs vanaf: € 5,73
-
Gerecyclede en luchtdichte lunchbox met zijsluitingen EasyLunch
Prijs vanaf: € 2,04
-
Vierkant gerecycled snacktasje met sluiting Sandwich RPET
Prijs vanaf: € 1,32
-
Broodtrommels bedrukken inclusief bestek 700ml TakeAway Small
Prijs vanaf: € 2,71
-
Lunchbox met bamboe deksel bedrukken met logo 1L Mix Bamboo
Prijs vanaf: € 3,68
-
Roestvrijstalen lunchbox met bamboe bestek 600ml Noordwegen
Prijs vanaf: € 5,87