Gepersonaliseerde wijnflessenkoeler met logo Chef
Code: 32710
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Koele wijn, blije klanten!
Voeg stijl, koeling en promotie toe aan je tafel met deze wijnfleskoeler. Hij is gemaakt van 190T nylon en is geschikt voor vooraf gekoelde, maar niet bevroren, flessen. De wijnfleskoeler zorgt voor een heerlijk gekoeld drankje tijdens maaltijden en diners, zonder dat de flexibiliteit of de grip van de fles verloren gaat. Je kunt dit product personaliseren met je logo, zelfs met opvallende full-color resultaten. Dit maakt het perfecte merchandising voor horecabedrijven of als materiaal voor cateringevenementen en feesten.
Eigenschappen
- Wijnfleskoeler
- Gemaakt van nylon 190T
- Ontwerp in zwarte kleur
- Hoesformaat
- Voor gebruik moet de fles gekoeld zijn, niet bevroren
- Je kunt je logo in full color toevoegen
Waarom voor dit product kiezen?
- Wees de perfecte gastheer tijdens etentjes en diners dankzij een altijd frisse combinatie.
- Ideaal als merchandising voor restaurants, horecabedrijven of wijnhuizen.
Kenmerken
| Productcode: | 32710 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 31.6 x 22.8 cm |
| Gewicht: | 242 gr |
| Materiaal: | 190T Nylon |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 50 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Elegante cilindervormige stalen koeler bedrukken Luxe
Prijs vanaf: € 9,87
-
Promotionele kurken flessenkoeler met klittenbandsluiting Cork
Prijs vanaf: € 1,33
-
Koeltas met handvat om wijn koud te houden Vinum Cooler
Prijs vanaf: € 2,36
-
Polyester flessenkoeler bedrukken Bistro
Prijs vanaf: € 2,73
-
RVS wijnkoeler gegraveerd met logo Glamour
Prijs vanaf: € 25,96
-
Geïsoleerde flessenhouder met ritssluiting Bottle
Prijs vanaf: € 4,11