Vierkante muismat met polssteun, geschikt voor full colour bedrukking
Code: 43627
Muismat die in kleur kan worden aangepast, zodat u met uw creativiteit kunt spelen en een uniek object kunt creëren dat u zal verrassen als u het cadeau geeft.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Sublimatie, full colour (Op de bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Sublimatievriendelijke muismatten bedrukken met ergonomische pad voor comfort.
Kenmerken
| Productcode: | 43627 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 18 x 22 cm |
| Gewicht: | 22 gr |
| Materiaal: | Interlock-stof / schuim |
| Land van fabricage: | Turkije |
| Intrastat code: | 3926 90 97 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 25 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 1.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Muismat met afbeelding in full colour Sublim
Prijs vanaf: € 0,50
-
Antislip sublimatie muismatten in vierkant formaat, te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,32
-
Ergonomische polyester muismatten met polssteun
Prijs vanaf: € 1,34
-
Muismat van gerecycled materiaal met antislipbasis
Prijs vanaf: € 1,23
-
Voordelige gerecyclede muismatten, te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,45
-
Opvouwbare muismat met ingebouwde draadloze oplader
Prijs vanaf: € 1,45