Muismat met afbeelding in full colour Sublim
Code: 37177
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Sublimatie, full colour (Op de bovenkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Geef kleur aan elk bureau
Deze muismat met rubberen onderzijde is ideaal omdat hij niet verschuift op je bureau. De grote meerwaarde ligt in de mogelijkheid de muismat te bedrukken met sublimatie. Dit betekent dat je elke gewenste afbeelding kunt afdrukken, waardoor je een uniek promotie artikel creëert dat volledig bij je merk past. Door de voordelige prijs is het bovendien een slimme keuze om een grote hoeveelheid te bestellen voor je team, beurzen of als onderdeel van je promotiecampagne.
Eigenschappen
- Muismat
- Geschikt voor sublimatie
- Rubberen onderkant
- Een van de bestsellers
- Express-service beschikbaar
Waarom voor dit product kiezen?
- Sublimatie maakt het mogelijk om een gepersonaliseerd ontwerp voor je merchandising te maken.
- Budgetvriendelijk, waardoor je eenvoudig een groot publiek kunt bereiken.
Kenmerken
| Productcode: | 37177 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 22 x 18 x 0.2 cm |
| Gewicht: | 64 gr |
| Materiaal: | Polyester, Rubber |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4016 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2020 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5600 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38.5 x 23.5 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.022 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Antislip sublimatie muismatten in vierkant formaat, te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,32
-
Ergonomische polyester muismatten met polssteun
Prijs vanaf: € 1,34
-
Muismat van gerecycled materiaal met antislipbasis
Prijs vanaf: € 1,23
-
Voordelige gerecyclede muismatten, te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,45
-
Opvouwbare muismat met ingebouwde draadloze oplader
Prijs vanaf: € 1,45
-
Anti-slip rubberen muismat voor sublimatie 22x18 cm
Prijs vanaf: € 0,59