Gerecyclede muismat met antislip polssteun
Code: 42498
Een van de meest complete muismatten bedrukken in de collectie, omdat hij een antislipbasis en polssteun heeft en is gemaakt van gerecycled plastic.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (In het midden)

- 2 Kleuren (In het midden)

- 3 Kleuren (In het midden)

- 4 Kleuren (In het midden)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
35
-
70
-
175
-
350
-
700
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Muismat van zacht RPET-polyester, gemaakt van gerecycled plastic om het hergebruik van plastic afval te stimuleren en de duurzaamheid van de planeet te bevorderen. Met antislip siliconen basis en gevoerde polssteun om stress en gewrichtspijn te voorkomen. Met opdruk RPET onderscheidend.
Kenmerken
| Productcode: | 42498 |
| Minimale afname: | 35 stuks |
| Maat: | 20 x 22.3 cm |
| Gewicht: | 95 gr |
| Materiaal: | Polyester RPET, siliconen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4016 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 34.5 x 46.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Muismat met afbeelding in full colour Sublim
Prijs vanaf: € 0,50
-
Antislip sublimatie muismatten in vierkant formaat, te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,32
-
Ergonomische polyester muismatten met polssteun
Prijs vanaf: € 1,34
-
Muismat van gerecycled materiaal met antislipbasis
Prijs vanaf: € 1,23
-
Voordelige gerecyclede muismatten, te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,45
-
Opvouwbare muismat met ingebouwde draadloze oplader
Prijs vanaf: € 1,45