Ronde muismat voor full-colour bedrukking
Code: 51352
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Sublimatie, full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke dag zien met een muismat
Ronde muismat met antislip rubberen onderkant, bedoeld voor comfortabel dagelijks gebruik op kantoor en aan je bureau. Het oppervlak is geschikt voor full-colour sublimatie, handig om logo’s, boodschappen of grafische ontwerpen met veel zichtbaarheid aan te brengen. De grip houdt de muismat stabiel terwijl je muis nauwkeurig glijdt, zodat je soepel en gecontroleerd kunt bewegen. Een praktische keuze voor marketingacties, beurzen, interne trainingen of als bedrijfsattentie voor medewerkers.
Eigenschappen
- Ronde muismat met antislip grip aan de onderkant
- Full-colour sublimatie voor complete ontwerpen
- Stevige rubberen basis voor extra stabiliteit op het bureau
Kenmerken
| Productcode: | 51352 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø20 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Materiaal: | Polyester, rubber |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4016 92 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 22 x 22 x 57.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.028 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Muismat met afbeelding in full colour Sublim
Prijs vanaf: € 0,50
-
Antislip sublimatie muismatten in vierkant formaat, te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,32
-
Ergonomische polyester muismatten met polssteun
Prijs vanaf: € 1,34
-
Muismat van gerecycled materiaal met antislipbasis
Prijs vanaf: € 1,23
-
Voordelige gerecyclede muismatten, te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,45
-
Opvouwbare muismat met ingebouwde draadloze oplader
Prijs vanaf: € 1,45