Plastic documentenmap met 2 knoopsluitingen
Code: 50415
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
65
-
130
-
325
-
650
-
1300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Praktische documenthouder gemaakt van gerecycled PP, met een hoofdcompartiment met flap en knoopsluiting in witte kleur. Gerecycled PP is een hoogwaardig gerecycled en zeer recyclebaar plastic, met grote weerstand en geschikt voor veel toepassingen. Met Food Grade certificering, wat de veiligheid waarborgt wanneer voedsel in contact komt met het materiaal dat is gebruikt om het product te vervaardigen.
Kenmerken
| Productcode: | 50415 |
| Minimale afname: | 65 |
| Maat: | 33 x 24 x 0.5 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PP |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 |
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 36 x 54 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Muismat met afbeelding in full colour Sublim
Prijs vanaf: € 0,50
-
Antislip sublimatie muismatten in vierkant formaat, te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,32
-
Ergonomische polyester muismatten met polssteun
Prijs vanaf: € 1,34
-
Muismat van gerecycled materiaal met antislipbasis
Prijs vanaf: € 1,23
-
Voordelige gerecyclede muismatten, te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,45
-
Opvouwbare muismat met ingebouwde draadloze oplader
Prijs vanaf: € 1,45