Tritan-fles met metalen dop en siliconen handvat 600 ml
Code: 47940
Bevorder een actieve en ecologische levensstijl met onze Tritan-fles van 600 ml. Een keuze voor bedrijven die milieuvriendelijke merchandising willen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tritan-fles, metalen dop, 600 ml. Fles van tritanmateriaal, wat het duurzaam maakt. Gemakkelijk mee te nemen dankzij het siliconen handvat. Deze fles heeft een metalen schroefdop met een rubberen gevoel. Ideaal om te personaliseren op het lichaam.
Kenmerken
| Productcode: | 47940 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 24 x 7.5 cm |
| Gewicht: | 98.5 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 58 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.108 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 80 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51