Tritan™ drinkfles met opklapbaar rietje 740 ml Camelbak Thrive Flip Tritan Renew
Code: 54322
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- 2 Kleuren (Rondom)

- 3 Kleuren (Rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Camelbak® Thrive Flip Tritan Renew waterfles is de opvolger van de populaire Camelbak Eddy+ Tritan Renew en is ontworpen om de hele dag door te hydrateren. De fles heeft een rietje en een nieuw EasyFlow ventiel, een 100% lekvrije dop, een stofhoes ter bescherming en een zacht draaiende handgreep om hem gemakkelijk mee te nemen. Het ontwerp past in de meeste bekerhouders, waardoor het handig is voor op reis of tijdens wandelingen overdag. De hele fles is vaatwasmachinebestendig voor een snelle en eenvoudige reiniging. Inhoud: 740 ml. Gemaakt van Tritan™ Renew plastic, een 50% gerecycled materiaal.
Kenmerken
| Productcode: | 54322 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 18.9 x 7.8 x 8.6 cm |
| Gewicht: | 189 gr |
| Materiaal: | Tritan™ Renew |
| Capaciteit: | 750 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | CamelBak |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 4 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 39 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.065 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51