Tritan™ drinkfles met opklapbare dop 740 ml Thrive Chug Tritan Renew
Code: 54325
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- 2 Kleuren (Rondom)

- 3 Kleuren (Rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Camelbak® Thrive Chug Tritan Renew waterfles is de opvolger van de populaire Camelbak Chute® Mag Tritan Renew en biedt een gemakkelijke hydratatie-ervaring voor onderweg. De nieuwe tuitdop klapt open en blijft automatisch in de open stand staan. Duw hem terug en hij blijft op zijn plaats. De makkelijk afsluitbare tuit zorgt ervoor dat de fles 100% lekvrij is, terwijl de nieuwe zachte draaibare handgreep het dragen vergemakkelijkt. Inhoud: 740 ml. Gemaakt van Tritan™ Renew plastic, een 50% gerecycled materiaal.
Kenmerken
| Productcode: | 54325 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 18.1 x 7.8 x 8.3 cm |
| Gewicht: | 181 gr |
| Materiaal: | Tritan™ Renew |
| Capaciteit: | 740 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | CamelBak |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 4 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 38 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51