BPA-vrije sportfles van plastic met hydratatiemarkering 1L
Code: 55793
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
35
-
70
-
175
-
350
-
700
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meegaan met elke slokpauze met een fles
Fles van gerecycled plastic met een inhoud van 1 liter en een transparante body, zodat je je waterinname gedurende de dag kunt bijhouden. Met inhoudsaanduiding in liters en ounces, plus motiverende teksten die je helpen om een vaste hydratatieroutine vol te houden. De roestvrijstalen dop zorgt voor een stevige afsluiting en heeft een koord om de fles makkelijk in de hand te dragen of ergens aan te hangen. BPA-vrij, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor, in de sportschool of bij bedrijfsevenementen met bedrukking.
Eigenschappen
- Fles met hydratatiemarkering
- Transparante body met meting in liters en ounces
- Roestvrijstalen dop met draagkoord
- BPA-vrij voor dagelijks gebruik op werk en bij sport
Kenmerken
| Productcode: | 55793 |
| Minimale afname: | 35 stuks |
| Maat: | ø7.5 x 28 cm |
| Gewicht: | 119 gr |
| Materiaal: | RPET / roestvrij staal |
| Capaciteit: | 1 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 40 x 58 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Herbruikbare BPA-vrije fles met logo in kleur 500ml Downtown
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml MetalRing
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterflessen van 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml Iceberg RPET
Prijs vanaf: € 1,79