Sportfles van gerecycled kunststof met drinktuit 730 ml
Code: 55772
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke pauze meegaan met deze fles
Sportfles van gerecycled kunststof met een mat transparante afwerking en een siliconen accessoire, gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. De fles heeft een dop met push-systeem en een drinktuit met rietje, zodat je comfortabel kunt drinken tijdens meetings, trainingen of events. De veiligheidsvergrendeling helpt om ongewenst openen te voorkomen en de draaglus maakt meenemen in je rugzak of in de hand makkelijk. Gemaakt zonder BPA (bisfenol A). Een praktische optie voor merkacties voor teams, beurzen of interne campagnes.
Eigenschappen
- Sportfles met rietje-drinktuit en push-dop
- Mat transparant gerecycled kunststof met siliconen detail
- Veiligheidssluiting en draaglus voor dagelijks gebruik
- BPA-vrij (bisfenol A) en makkelijk mee te nemen naar events
Kenmerken
| Productcode: | 55772 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø7.5 x 22.2 cm |
| Gewicht: | 155 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Capaciteit: | 730 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 46.5 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94