BPA-vrije sportbidon met gekleurde rand, gemaakt in de EU 750ml
Code: 47356
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Rondom geprint)

- 3 Kleuren (Rondom geprint)

- 4 Kleuren (Rondom geprint)

- Digitale druk (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Eenvoud en elegantie in perfecte balans in deze sportbidon
Help je medewerkers gemotiveerd te blijven met deze sportfles van 750 ml. Door het handige formaat en de soepele sluiting is de fles ideaal om mee te nemen naar de sportschool. Hij is verkrijgbaar in allerlei kleuren, van fel en opvallend tot neutraal en subtiel. Zo is er altijd wel een kleur bij die past bij jouw merk. Bovendien is de fles BPA-vrij, wat hem extra duurzaam maakt. Laat de fles bedrukken met je logo door middel van verschillende technieken, zoals de innovatieve 360-print, om een product te creëren dat perfect past bij jouw bedrijf.
Eigenschappen
- Kwaliteitsbidon voor sport
- Capaciteit van 750 ml
- BPA-vrij
- Gemaakt in Europa
- Verschillende kleuren om uit te kiezen
- Ruime keuze aan markeertechnieken
Waarom voor dit product kiezen?
- Dankzij zijn veelzijdigheid en materiaal van hoge kwaliteit, is deze sportfles een onmisbaar artikel voor al je medewerkers.
- Met zijn eenvoudige maar elegante ontwerp zal de fles iedereen betoveren.
Kenmerken
| Productcode: | 47356 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø7.3 x 25 cm |
| Gewicht: | 120 gr |
| Materiaal: | LDPE en PP |
| Capaciteit: | 750 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | Duitsland |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27.8 x 39.5 x 77 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.085 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94