RPET-fles met rubberen handvat en bamboe detail 500 ml
Code: 48744
RPET fles met bamboedop en koord. Promoot je merk met een ecologisch cadeau, gepresenteerd in een gerecyclede tas om je duurzame waarden te benadrukken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
RPET drinkfles (500 ml) met PP-deksel, inclusief bamboe details aan de bovenkant. Siliconen draagriem. Individueel verpakt in een gerecyclede polyzak.
Kenmerken
| Productcode: | 48744 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 20.3 |
| Gewicht: | 82 gr |
| Materiaal: | PP, siliconen, bamboe, R-PET |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 74 x 37.5 x 21.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0597 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51