RPET-fles met opklapbare dop en rietje 700 ml
Code: 53789
Fles van gerecycled plastic met rietje, lekvrij sluitmechanisme en siliconen handvat, een praktisch accessoire dat de groene waarden van uw bedrijf toont.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Doming (Voorzijde van de kaft)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Drinkfles van RPET met siliconen grip, PP flip-top deksel en veiligheidsslot. Inclusief geïntegreerd rietje. Lekvrij. Inhoud: 700ml.
Kenmerken
| Productcode: | 53789 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 10.8 x 7.5 x 22.4 cm |
| Gewicht: | 260 gr |
| Materiaal: | Gerecycled plastic |
| Capaciteit: | 700 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 40 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.037 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51