Grote plastic fles met handgreep en vaste dop 2.2L
Code: 46349
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze grote waterfles van 2,2 liter is handig om mee te nemen tijdens het sporten of voor gebruik tijdens de training. Eén ding is zeker, je hoeft je waterfles waarschijnlijk niet tijdens je training bij te vullen! De GRS-certificering garandeert een volledig gecertificeerde toeleveringsketen van het gerecyclede materiaal, en het totale gerecyclede gehalte is 90% op basis van het gewicht van het artikel.
Kenmerken
| Productcode: | 46349 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø13 x 26.5 cm |
| Gewicht: | 175 gr |
| Materiaal: | R-PETG |
| Capaciteit: | 2.2 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 576 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 28 x 67 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.101 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94