Originele plastic sportfles 500 ml om te bedrukken
Code: 32568
Ben je op zoek naar originele merchandising? Je kunt deze drinkfles bedrukken met je bedrijfslogo. De bovenkant is verkrijgbaar in diverse opvallende kleurtjes.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 1 Kleur (Op de deksel)

- Digitale kleurendruk (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Bidon gemaakt van kunststof (PA en PE) met deksel met flexibel rietje en volumecapaciteit tot 500 ml.
Kenmerken
| Productcode: | 32568 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø7 x 23 cm |
| Gewicht: | 19 gr |
| Materiaal: | Polystyreen (PS), Polyethyleen (PE) |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3923 30 10 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 41 x 49 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.082 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.88 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94