BPA-vrije 100% lekvrije sportbidon van plastic 750ml
Code: 47360
Combineer verschillende kleuren in de gepersonaliseerde fles en dop voor het meest opvallende merchandising dat de aandacht van je hele publiek trekt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Rondom geprint)

- 3 Kleuren (Rondom geprint)

- 4 Kleuren (Rondom geprint)

- Digitale druk (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fles van 750 ml en hoge kwaliteit. Verkrijgbaar in meerdere kleuren (fles en dop). 100% lekvrij. Rondom bedrukt mogelijk. BPA-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 47360 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø7.3 x 24.8 cm |
| Gewicht: | 96 gr |
| Materiaal: | LDPE en PP |
| Capaciteit: | 750 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | Polen |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 75.3 x 37.8 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.142 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94