Effen plastic fles met ronde dop en draaglus 600 ml
Code: 54546
Laat je logo opvallen in elke setting met deze moderne fles met ronde dop en verticale ribbels. Voor klanten die esthetiek waarderen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Sagaform Ture waterfles is ideaal voor onderweg. Gemaakt van gerecyclede materialen en BPA-vrij. De ronde dop en de subtiele vertikale ribbels maken het een typisch Sagaform ontwerp, funtioneel en modern. Verkrijgbaar in natuurlijke kleuren en goed te bedrukken. Niet vaatwasserbestendig.
Kenmerken
| Productcode: | 54546 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | ø7 x 22.5 cm |
| Gewicht: | 110 gr |
| Materiaal: | R-PET, gerecycled PP |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | Zweden |
| Merk: | Sagaform |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46.5 x 32.5 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94