Plastic fles in felle kleuren met bijpassende dop 750 ml
Code: 54548
Bevestig deze matte fles met karabijnhaak aan je rugzak en til je hydratatie naar een hoger niveau, duurzaam geproduceerd in RPET.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Blijf stijlvol en duurzaam gehydrateerd met deze 750 ml R-PET waterfles met hardcolour afwerking. Uitgerust met een handige karabijnhaakclip is hij perfect voor bevestiging aan rugzakken, handtassen of sporttassen. Verkrijgbaar in een reeks trendy en promotionele kleuren.
Kenmerken
| Productcode: | 54548 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | ø8 x 22 cm |
| Gewicht: | 93 gr |
| Materiaal: | R-PET, PP |
| Capaciteit: | 750 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 78 x 39.5 x 28.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.088 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51